Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Житомирщини допомагають ветеранам

В Андрушівці на Житомирщині пройшло перше засідання правління новоствореного громадського осередку «Андрушівська міська організація ветеранів війни та праці», до складу якого увійшов керівник міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Володимир Лапченко.

Володимир Лапченко зазначив, що на засіданні обговорили головні проблеми, з якими стикаються люди поважного віку. «Це не лише медичні, а й побутові, фінансові та інші труднощі, з якими нині, на жаль, стикається чи не кожен ветеран війни і праці. Мова йшла про допомогу конкретним людям, які потребують посиленої підтримки суспільства та держави, насамперед хворим та одиноким пенсіонерам. Я, наприклад, підняв питання про допомогу у влаштуванні в будинок для людей похилого віку жительці одного із сіл району, яка має в цьому гостру потребу. Ми одразу з’ясували, як це можна реалізувати», – сказав він.

За його словами, на засіданні було визначено пріоритетні напрями спільної роботи і затверджено план діяльності організації на 2021 рік. «За багатьма своїми векторами він перегукується з орієнтирами роботи нашого міського осередку ОП-ЗЖ. Переконаний, що спільними зусиллями ми обов’язково зможемо допомогти багатьом ветеранам Андрушівщини», – наголосив Володимир Лапченко.

Опубліковано: 7 червня 2021
×
Приєднатися