Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Житомирщини відстоюють повноцінну школу в селі Садки на Бердичівщині

Депутат Житомирської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Онуфрієнко провела в селі Садки Бердичівського району збори громадськості щодо перспектив місцевої школи, в яких взяли участь 85 жителів села та керівники Семенівської ОТГ і районної ради.

Збори визнали соціально помилковим попереднє рішення сесії Семенівської ОТГ про пониження статусу Садківської школи, оскільки це суттєво ускладнить життя сільським жителям і підніме серед них рівень суспільного невдоволення владою. Вирішено створити ініціативну групу для можливого пікетування сесії обласної ради 29 липня, якщо вона розглядатиме це злободенне питання. Крім того, створено ще одну ініціативну групу – для вивчення перспектив від’єднання села Садки від Семенівської ОТГ.

«Керівництво Семенівської громади та її голова Наталія Семенюк поки що не проявили особливої зацікавленості у врахуванні громадської думки жителів села і збереженні нинішнього статусу місцевої школи, – прокоментувала підсумки зборів Наталія Онуфрієнко. – Хоча для цього були всі підстави, всі організаційні та фінансові можливості. Досить сказати, що на початку цього року залишок вільних, обігових коштів у бюджеті ОТГ становив 10 мільйонів гривень, за рахунок яких школу, при бажанні керівників громади, можна було б зберегти без особливих проблем».

«Як би не склалися обставини, напризволяще моїх земляків у цій складній ситуації я не залишу! Разом із своєю командою та нашою фракцією ОП-ЗЖ в обласній раді я як депутат робитиму все можливе, щоб врятувати повноцінну школу в Садках Бердичівського району», – наголосила Наталія Онуфрієнко.

Опубліковано: 20 липня 2021
×
Приєднатися