Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Житомирщини почали весняні толоки

Напередодні православного Великодня на Житомирщині депутати місцевих рад від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ проводять традиційні весняні толоки для санітарної очистки та благоустрою території.

Перший квітневий суботник провела команда депутата Житомирської облради Наталії Онуфрієнко: активісти ОП-ЗЖ прибирали села Кустин і Скраглівка, а також один із мікрорайонів Бердичева. Також вони впорядкували зупинку громадського транспорту на автотрасі біля села Кустин.

«Це лише початок запланованої нами передвеликодньої роботи для упорядкуванню населених пунктів. Під час таких акцій ми не тільки прибираємо сміття, якого за довгу зиму накопичилося чимало, але й обкопуємо і садимо дерева, квіти, щоб облагородити територію. До травня плануємо провести у Бердичівському районі ще кілька масштабних суботників, залучивши населення», – сказала Наталія Онуфрієнко.

Крім того, Бердичівська команда ОП-ЗЖ візьме участь у всеукраїнській екологічній акції «Озеленення Планети», яка відбудеться 10 квітня в Україні та інших 100 країнах.

«До акції приєднаються депутати від ОП-ЗЖ Житомирської облради. Я закликаю всіх земляків не залишатися байдужими спостерігачами, а дружно виходити на весняні толоки, прибираючи і прикрашаючи рідну землю! За нас цю нелегку роботу після довгої зими не зробить ніхто!» – резюмувала Наталія Онуфрієнко.

Опубліковано: 7 квітня 2021
×
Приєднатися