Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Житомирщини борються за збереження шкіл у Бердичівському районі

Депутат Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Онуфрієнко виступила на захист  шкіл у селах Іванківці, Садки, Великі Низгірці і Терехове Бердичівського району, які опинилися під загрозою закриття. 15 липня вона провела з цього питання збори представників громадськості Семенівської ОТГ.

«Закриття цих шкіл буде для сільських жителів ударом. Лише в Садках навчаються 48 дітей, працюють 11 вчителів, які можуть залишитися без роботи. Люди з цим не погоджуються і гостро протестують. Кілька днів тому вони прийшли захищати свої школи на сесію Семенівської громади», – повідомила Наталія Онуфрієнко.

Учасники зборів звернулися до Наталії Онуфрієнко з клопотанням про створення при обласній раді спеціальної робочої групи. Саме ця група, на думку громадськості, і повинна компетентно вирішувати, як бути з так званими неперспективними школами.   

Інше рішення зборів стосується критеріїв фінансування освітян.

«Мої земляки вважають, що у цій справі є порушення чинного законодавства. Тут я буду підключати на допомогу досвідчених правників. Разом зі свою командою ОП-ЗЖ і нашою фракцією в обласній раді зроблю все можливе, щоб відстояти ці чотири школи! Для мене це принципово, тому що Бердичівський район – батьківщина моїх батьків і дідів!» – підкреслила Наталія Онуфрієнко.

 

Опубліковано: 15 липня 2021
×
Приєднатися