Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Оппозиціонери Запоріжжя віддали данину пошани визволителям міста від фашистів

У День 78-ї річниці визволення Запоріжжя від нацистських загарбників депутати всіх рівнів ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в знакових місцях обласного центру поклали квіти і вшанували пам'ять Героїв Великої Вітчизняної війни, які віддали свої життя заради майбутніх поколінь.

Опозиціонери в цей пам'ятний день провели мітинги біля архітектурно-меморіального комплексу «Переправа», який розташований на місці, де в листопаді 1943 року розпочався наступ радянських військ на правий берег Дніпра, що стало одним з головних етапів на шляху до звільнення Запоріжжя від окупантів, у пам'ятника екіпажу танка, який першим увірвався в місто, а також біля меморіального комплексу «Скорботна Мати» і на Алеї Слави.

«Святий день для нашого міста – День визволення Запоріжжя від фашистських загарбників. За волі Божої цей день збігся зі святом Покрови Пресвятої Богородиці – одним з найважливіших і шанованих православних свят у козацтва. У цей день ми покладаємо квіти до пам'ятників і згадуємо загиблих, віддаємо свій синовій обов'язок людям, які врятували нашу країну від фашизму», – зазначив керівник Запорізької міської організації ОП-ЗЖ Павло Матвієнко.

Опубліковано: 14 жовтня 2021
×
Приєднатися