Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Торецька організували підвезення лікарів

У Торецьку (Донецька область) партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на період карантину організували підвезення медпрацівників від місця проживання до лікувального закладу.

За словами члена команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергія Шапрана, для підвезення виділено кілька автобусів, які будуть у певний час забирати людей від місця проживання і привозити на роботу до лікувального закладу.

«Якщо, наприклад, шахтарів до місця роботи за традицією підвозять автобуси вугільного підприємства, то лікарі змушені добиратися самостійно. На жаль, в бюджеті Торецька на підвезення не було закладено необхідних коштів. Тому наша політична сила прийняла рішення організувати кілька автобусних маршрутів для підвозу лікарів, вони курсуватимуть вранці і ввечері. Ми всі повинні об'єднатися перед загрозою епідемії та допомагати одне одному», – зазначив Сергій Шапран.

Він також додав, що крім організації підвозу партійці за підтримки народного депутата, голови Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталії Королевської почали реалізацію проекту з допомоги малозабезпеченим сім'ям з дітьми – їм будуть доставлені дрова для обігріву житла.

Нагадаємо, з ініціативи Наталії Королевської на Донеччині створено Координаційний штаб – платформу дій по боротьбі з коронавірусною інфекцією. До штабу увійшли представники обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, депутати різних рівнів, представники місцевої влади, керівники медичних закладів. Активну допомогу і сприяння роботі штабу надають підприємці, бізнесмени, волонтери, громадські та благодійні організації, серед яких і Національна платформа «Жінки за Мир».

Опубліковано: 25 березня 2020
×
Приєднатися