Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Світловодська відремонтували пам’ятники воїнам-визволителям у Подорожньому та на острові Змитниця

Кіровоградська регіональна організація ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ продовжує серію суботників, що присвячена 76-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Опозиціонери реставрують пам’ятники, облагороджують братські могили та меморіальні комплекси.

На прохання голови Великоандрусівської сільської ради Аріфа Різаєва депутати і активісти ОП-ЗЖ зі Світловодська відреставрували пам’ятник радянським солдатам біля села Подорожнє та пам’ятний знак воїнам, що загинули при форсуванні Дніпра на острові Змитниця.

«Збереження спадщини Перемоги у Великій Вітчизняній війні – наш священний обов’язок. Саме тому світловодська команда ОП-ЗЖ поставила собі завдання до 9 травня привести до ладу максимальну кількість пам’ятників воїнам-визволителям. При цьому низка об’єктів, серед яких і пам’ятник у Подорожньому, потребували повноцінного ремонту», – зазначив депутат Кіровоградської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Михайло Литвиненко.

Загалом активісти і депутати ОП-ЗЖ зі Світловодська провели 9 суботників на 7 меморіалах Світловодської та Великоандрусівської ОТГ.

Опубліковано: 1 травня 2021
×
Приєднатися