Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Сумщини підтримали молодіжні спортивні змагання

З ініціативи сумських опозиціонерів в Шостці відбувся футбольний чемпіонат серед дворових команд міста, а в Білопіллі - районні змагання з пляжного волейболу.

Турніри проводилися з дотриманням вимог до спортивних заходів під час карантину.

Виконуючий обов'язки голови Білопільської районного ради, голова районної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Володимир Відуєв привітав волейбольні команди з Днем Конституції України і Днем молоді, побажав учасникам змагань успіхів не тільки на спортивному майданчику, а й у житті.

«Ми завжди хотіли, щоб наша молодь була спортивної та здорової. Адже саме сильні духом і душею можуть розвивати країну. У такий непростий час потрібно розвиватися, рухатися вперед і змінювати життя на краще», - підкреслив Володимир Відуєв.

Один з організаторів футбольного турніру в Шостці, депутат обласної ради, представник ОП-ЗЖ Володимир Пилипейко побажав футболістам міцного здоров'я, натхнення у здійсненні всіх починань і задумів, нових професійних і спортивних звершень.

«Щиро вітаю всіх учасників футбольного турніру. Дуже добре, що наші юні шосткинці не просиджують без діла у дворах, а грають у найпопулярнішу гру. Саме дворовий футбол дав путівку у великий спорт багатьом відомим футболістам», - зазначив Володимир Пилипейко і передав для юних спортсменів солодощі та м'ячі.

Обласний депутат завжди надавав підтримку футболу в Шостці, в тому числі місцевому спортивному клубу «Барса». Крім того, оскільки в місцевому бюджеті немає достатньо грошей на це, Володимир Пилипейко з власних коштів надав допомогу на заміну підлоги в клубі, закупівлю спортивних матів, м'ячів, кубків, грамот і сувенірної продукції.

Опубліковано: 30 червня 2020
×
Приєднатися