Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Сумщини: Госпіталь ветеранів повинен отримати нове приміщення

Депутати Сумської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА  ЖИТТЯ працюють над тим, щоб відділення госпіталю ветеранів у Шостці отримало відремонтоване й обладнане приміщення, де пацієнти зможуть отримувати якісні медичні послуги.

За підтримки Володимира Пилипейка і Миколи Войтенка в об’єкти комунальної, медичної та освітньої галузі Шостки було вкладено близько 10 млн грн, серед яких дитячий протитуберкульозний санаторій. Проте внаслідок другого етапу медреформи санаторій став непотрібним державі – НСЗУ більше не фінансує заклад. Повністю відремонтована будівля із оновленою покрівлею, заміненими 165 вікнами, системою відеоспостереження, пожежною сигналізацією, ремонтом майже всіх приміщень, придбаним медичним обладнанням більше не працює.

У той же час у госпіталі ветеранів та учасників АТО приміщення не відповідає нормам пожежної безпеки та медичним стандартам – тут працюють всього два лікарі, не проводяться лабораторні, функціональні та рентгенологічні дослідження, ультразвукова діагностика, заклад не може надавати цілодобові послуги. Тому опозиціонери Сумщини ініціюють перенесення госпіталю у приміщення колишнього дитячого протитуберкульозного санаторію, повністю обладнаного для якісного лікування та реабілітації пацієнтів.

«Для нас, депутатів, обраних від Шостки, дуже важливо, щоб всі соціальні заклади міста – лікарні, навчальні заклади, санаторії працювали, бо це і робочі місця, і податки, і комфорт жителів. Ми стоїмо на захисті соціальних об’єктів, тому не лише «вибиваємо» кошти з бюджету, а й на законодавчому рівні відстоюємо права шосткинців», – наголошує Володимир Пилипейко.

Секретар Шосткинської міськради Анна Пилипейко зустрічалася з головою облради, щоб настояти на покращенні умов лікування для ветеранів.

«Для нас це – принципова позиція. Шосткинці повинні отримувати якісні послуги і ми домагатимемося цього на будь-яких рівнях», – підкреслила Анна Пилипейко.

 

 

 

Опубліковано: 21 липня 2021
×
Приєднатися