Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Слов'янську вимагають негайно провести позачергову сесію міськради проти скасування місцевих виборів на Донбасі

Депутатська група ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Слов'янській міській раді ініціює негайне проведення позачергової сесії міської ради з метою прийняття офіційного звернення до Центральної виборчої комісії, уряду, парламенту і президента з метою недопущення зриву організації і проведення виборів на підконтрольній території в Донецькій області.

Про це заявив керівник депутатської групи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Слов'янській міській раді Павло Придворов.

За його словами, керівництво військово-цивільної адміністрації Донецької області відправило на адресу Центральної виборчої комісії перелік 10 ОТГ, в яких нібито «неможливо» забезпечити виборчий процес. У результаті права голосу і права на місцеве самоврядування можуть втратити кілька сотень тисяч українських громадян на Донеччині.

«Ми вимагаємо від влади відмовитися від сценарію зриву виборів і узурпації повноважень. Вважаємо, що Центральна виборча комісія не має жодних підстав для скасування виборів. Обрання органів місцевого самоврядування в містах і селах Донецької області має пройти у визначений законом термін. Будь-які інші рішення ЦВК стануть свідченням політичної заангажованості комісії, її залежності від кураторів з Банкової», - заявив Павло Придворов.

Керівник депутатської групи ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ в Слов'янській міськраді підкреслив, що ці рішення буду оскаржені в судах.

«Сьогодні влада скасовує вибори в прифронтовій частини Донецької області - завтра скасує по всій країні! Закликаємо всіх громадян України і демократичні політичні сили об'єднатися, щоб цього не допустити!» - заявив Павло Придворов.

Опубліковано: 8 серпня 2020
×
Приєднатися