Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери закликали сенаторів із Франції вплинути на українську владу для досягнення миру на Донбасі

Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Валерій Гнатенко та Володимир Мороз, обрані від прифронтової Донеччини до Верховної Ради, під час робочої зустрічі з делегацією Сенату Французької республіки закликали своїх колег чинити активніший тиск на українську владу для якнайшвидшого досягнення миру на Донбасі.

"Під час зустрічі разом з французькими колегами ще раз обговорили відсутність реальних зрушень у питанні мирного врегулювання воєнного конфлікту на Донбасі. Зокрема, конкретних кроків української влади щодо виконання комплексу заходів із виконання підписаних у 2015 році Мінських угод. Також ми змушені констатувати, що українська сторона виконує не всі вимоги Нормандського формату. В результаті процес по досягненню миру на Донбасі повністю застопорився. Тому сьогодні дуже важливо, щоб дипломатична робота на даному напрямку була продовжена", - зазначив Валерій Гнатенко.

Володимир Мороз під час зустрічі звернув увагу сенаторів на проблематику прифронтових міст, а також на відсутність реальної допомоги переселенцям з ОРДЛО з боку української держави.

Опозиціонери подякували французькими колегам за активну участь у Нормандські форматі, а також запросили сенаторів відвідати прифронтові міста Донбасу.

Опубліковано: 8 вересня 2021
×
Приєднатися