Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Полтавщини здійснюють дитячі мрії

Щороку в перший день літа депутати Полтавської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олег Сазонов та Олександр Алексюк вітають молоде покоління з Міжнародним днем захисту дітей.

«Для нас це, по-перше, можливість звернути увагу влади на проблеми дітей, які, нажаль, в Україні «не дитячі», а головне - надати підтримку та приділити увагу тим дітям, які цього найбільше потребують. І ми, дорослі, повинні зробити все від нас належне аби їхні мрії обов’язково здійснилися», - сказав Олег Сазонов.

Сьогодні депутати разом зі своєю командою завітали до Кременчуцької школи- інтернату імені І.Піддубного. Звичайно, опозиціонери не могли з’явитися такого дня до дітей без подарунків.

«Бажаємо кожній дитині яскравого сонця, нових відкриттів і незабутніх вражень. Нехай здійснюються ваші дитячі мрії. Зростайте гарними людьми та цінуйте друзів!» - з вітальним словом звернувся до дітей Олександр Алексюк.

«Хочеться подякувати Олегу Сазонову та Олександру Алексюку за їхню постійну турботу та допомогу нашому закладу. Сьогодні велика вдячність за подарований діткам спортивний інвентар для різноманітних видів спорту та такі бажані дитячі самокати», - зазначила Любов Рябуха, заступник директора школи-інтернату.

Опозиціонери Полтавщини не обійшли увагою й сім’ю у Гадячі. Керівник Гадяцької районної організації ОП-ЗЖ передав дітям солодощі та привітання.

Опубліковано: 1 червня 2020
×
Приєднатися