Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Одещини продовжують допомагати засобами захисту медикам і населенню

Одноразові халати та бахіли для медиків Березівки передали депутат Одеської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Князь Хачатрян, голова Березовської райради Віталій Мосійчук і Березовський міський голова Валерій Григораш.

«Ці засоби захисту допоможуть нашим лікарям перешкодити передачі і зараження коронавирусной інфекцією. Від готовності наших лікарів до епідемії залежить здоров'я пацієнтів не тільки Березівки і району, а й жителів сусіднього, Миколаївського району. Тому зараз їм важливо допомогти з профілактикою», - підкреслив Князь Хачатрян.

Засоби захисту будуть розділені між Березовським районним центром первинної медичної допомоги і Центральної районної лікарнею.

Крім того, захисні маски малозабезпеченим жителям Великодолинського передав депутат Овідіопольської райради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Нікітінський. Пенсіонери, інваліди та всі нужденні можуть отримати маску прямо біля входу в магазин і пошту по вул. Парковій, як того вимагають протиепідемічні заходи.

«Люди похилого віку зараз особливо потребують захисту, ми намагаємося допомогти їм безперешкодно відвідувати магазин, пошту і аптеку», - зазначив Юрій Нікітінський.

Опубліковано: 2 квітня 2020
×
Приєднатися