Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Маріуполя роздали городянам уже понад 25000 медичних масок і продовжують надавати допомогу всім нужденним

Партійці міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Маріуполя організували безкоштовну роздачу медичних масок жителям міста. Уже роздано понад 25000 масок.

За словами члена політради партійної організації Максима Ткача, медичні маски були доставлені до Маріуполя за підтримки народного депутата, голови Донецької регіональної організації Наталії Королевської. Також завдяки підтримці благодійного фонду Оксани Марченко і Віктора Медведчука маріупольцям і жителям сусідніх населених пунктів роздано 15000 масок і передано понад 1000 продуктових наборів.

«Безкоштовну маску зможе отримати будь-який бажаючий в спеціально встановленому наметі. Ми робимо все, щоб забезпечити захист маріупольцям на період епідемії», - зазначив Максим Ткач.

Крім того, активісти партії організували доставку захисних засобів у будинки для людей похилого віку, інтернати для дітей - сиріт, в пансіонат для дітей із проблемами органів дихання, для бездомних і в багато інших соціальних установ і громадських організацій Маріуполя.

Також команда опозиціонерів надає адресну допомогу продуктовими наборами в Маріуполі, Павлополі, Широкино, Орловському та інших населених пунктах «сірої зони».

«У Маріуполі силами партійців організована системна допомога продуктовими наборами одиноким пенсіонерам, ветеранам війни та людям з інвалідністю. Волонтери партії не тільки доставляють проднабори, а й спілкуються з людьми, обговорюють питання, що хвилюють маріупольців, фіксують озвучені проблеми і намагаються їх вирішити, надають допомогу в побуті, відвідуючи ветеранів та людей з інвалідністю», - розповів член команди ОП-ЗЖ, помічник народного депутата Наталії Королевської, Костянтин Іващенко.

«Ми і далі будемо оперативно реагувати на такі прохання, допомагати у вирішенні побутових питань, щоб наші ветерани, самотні літні люди ні в чому не мали потреби», - підкреслив Костянтин Іващенко.

Опубліковано: 2 травня 2020
×
Приєднатися