Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Краматорська передали гуманітарний вантаж для психіатричної лікарні

Партійці Краматорської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ передали гуманітарний вантаж для міської психіатричної лікарні.

За словами представника партійної організації Світлани Фоміної, активісти доставили в стаціонар лікувального закладу мішки з крупами, цукром і макаронами. Вона також додала, що ця гуманітарна акція проходить за підтримки голови Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталії Королевської.

«У кінці травня в Краматорську до народного депутата Наталії Королевської зі скаргою на нелюдські умови медичної реформи звернулася директор міської психіатричної лікарні Людмила Севастьянова. За її словами, Національна служба здоров'я затвердила тарифи на утримання хворих, в яких не враховано безліч моментів. Пацієнти позбавлені пільгової рецептури, не з'ясовані тривалість і середні терміни лікування одного хворого, в тому числі не враховано, що люди з психіатричними розладами можуть перебувати в лікарні довгий час. Нічим платити лікарям заробітну плату, перед ними вже виникла заборгованість. Але найжахливіше полягає в тому, що пацієнти стаціонару через медичну реформу буквально приречені на вимирання. Хворих не тільки немає за що лікувати, їх нічим годувати. Ми втрутилися в ситуацію і вже почали надавати допомогу лікувальному закладу. Голодними пацієнти тепер точно не залишаться!» – розповіла Світлана Фоміна.

Вона також додала, що народний депутат Наталія Королевська разом з колегами по фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вже зареєструвала у Верховній Раді законопроекти, які дозволять виправити помилки медичної реформи і зберегти фінансування охорони здоров’я на належному рівні.

Опубліковано: 24 червня 2020
×
Приєднатися