Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Херсонщини упорядковують меморіали та місця поховання воїнів-визволителів

Уже кілька тижнів поспіль на Херсонщині проходять суботники напередодні 76-ї річниці Великої Перемоги, які організовані Херсонською регіональною організацією ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Ми не розділяємо пам'ятники на великі чи маленькі, відомі чи невідомі. Наше завдання зробити так, аби кожне меморіальне місце на Херсонщині до Дня Перемоги було доглянуто й облагороджено», - зазначив голова Херсонської РО ОП-ЗЖ Єгор Устинов.

Скадовська міська організація ОП-ЗЖ провела прибирання біля пам'ятників першому Герою Радянського Союзу на Балтійському флоті Володимирові Гуманенку і воїнам Скадовської авіагрупи.

 

Активісти та депутати Голопристанської міськради від ОП-ЗЖ привели до ладу територію навколо меморіального комплексу «Гармата».

Партійці з Генічеська прибрали біля пам'ятників в селищах Чонгар, Азовське, Стрілецьке і Щасливцеве.

Бериславська районна організація ОП-ЗЖ традиційно провела роботу з благоустрою території біля Пам'ятного знаку загиблим радянським солдатам і жертвам фашизму.

Нижньосірогозькі опозиціонери разом з мешканцями Новопетрівки прибрали на могилах загиблих воїнів. А партійці з Верхнього Рогачика - провели суботник на місцевій братській могилі. Вже пройшли суботники у партійців Каховки.

У Херсоні депутати ОП-ЗЖ Корабельної районної ради спільно зі школярами та судозаводчанами прибрали територію Меморіального комплексу загиблим землякам на Острові.

Суботники в обласному центрі та по районах Херсонщини ще тривають.

Опубліковано: 7 травня 2021
×
Приєднатися