Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Донеччини роздали вже понад 200 000 медичних масок

У Донецькій області партійці регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, в рамках гуманітарного проекту, що реалізується Координаційним штабом - платформою дій по боротьбі з Covid-19, продовжують роздачу засобів індивідуального захисту для населення. Більш 200 000 медичних масок роздано людям з моменту введення в Україні карантину.

Опозиціонери встановили спеціальні намети для видачі масок в багатьох містах Донецької області, в тому числі в Слов'янську, Краматорську, Покровську, Маріуполі, Бахмуті, Селидове, Торецьку, Часів Ярі, Костянтинівці, Дружківці, Курахове.

«З перших днів оголошення карантину, ми включилися в роботу, організували штаби майже у всіх містах області, щоб скоординувати зусилля і максимально допомогти медикам і жителям регіону. Ми направили всі зусилля на боротьбу з коронавірусом. На жаль, нам треба звикати до того, що масковий режим - це наша нова реальність. Якщо ми хочемо, щоб пандемія закінчилася, щоб вірус не поширювався, треба звикати до нових правил життя, тобто обов'язково надягати маску і рукавички в громадських місцях. Тому ми намагаємося максимально допомогти людям, видати їм засоби захисту абсолютно безкоштовно», - зазначила Наталія Королевська.

Вона також додала, що мешканці Донеччини дуже вдячні родині Оксани Марченко і Віктора Медведчука за гуманітарний вантаж у вигляді засобів індивідуального захисту, а також продуктові набори, які укомплектовані всім необхідним, щоб пережити карантин.

Нагадаємо, з моменту початку епідемії за ініціативи голови Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталії Королевської створено Координаційний штаб - платформу дій  по боротьбі з Covid-19. До роботи Штабу приєдналися волонтери, меценати, лідери громадськості, бізнесмени, підприємці, мери міст, депутати місцевих рад від різних партій і учасниці Національної платформи «Жінки за Мир».  Штаб продовжує реалізацію трьох масштабних програм - підтримка медицини, соціальна допомога та громадські ініціативи.

Опубліковано: 22 травня 2020
×
Приєднатися