Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Донеччини відзначили День молоді по-спортивному

У різних містах Донецької області до Дня молоді партійці регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ провели спортивні змагання. За підрахунками організаторів, у святкових заходах взяли участь кілька тисяч глядачів і учасників. Всім переможцям змагань були вручені медалі, кубки, грамоти та пам'ятні подарунки від народного депутата від ОП-ЗЖ Наталії Королевської.

Так, у Маріуполі, Слов'янську, Покровську, Дружківці, Селидовому, Краматорську, Костянтинівці, Бахмутському, Лиманському і Слов'янському районах Донецької області активісти організували баскетбольні та футбольні турніри, змагання з багатоборства, різні спортивні естафети. Для дітей були влаштовані конкурси малюнків та дитячі старти. За участь кожна дитина отримала солодкий приз.

«Наша партійна команда намагається всіляко підтримувати спорт і пропагувати здоровий спосіб життя! Сьогодні, як ніколи раніше, необхідно об'єднувати людей, і такі спортивні змагання цьому дуже сприяють. Тому ми регулярно організовуємо заходи для молоді Новолуганського, Світлодарська, Луганського, Миронівського та інших прифронтових селищ. Підростаюче покоління – це майбутнє нашої країни, і ми повинні про нього дбати», – заявив, виступаючи перед молоддю, представник Бахмутської районної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Костянтин Саркісов.

Представники Маріупольської міської парторганізації Максим Ткач і Костянтин Іващенко подякували за організацію свята голові Донецької регіональної організації партії Наталії Королевській. Всім спортсменам були передані привітання і подарунки від народного депутата України.

«Найкращі очікування і надії на добрі зміни завжди пов'язують з молодим поколінням. У Маріуполя чимало важливих завдань, у вирішенні яких не обійтися без вас: молодих, енергійних, перспективних, готових брати на себе відповідальність. Молодь – це величезний творчий потенціал нашого регіону, його трудовий, інтелектуальний і творчий ресурс. Нам дуже потрібні ваші передові ідеї, креативний погляд на світ і бажання працювати на благо жителів рідного Донбасу», – зазначили представники ОП-ЗЖ у Маріуполі, звертаючись до молоді міста.

Опубліковано: 28 червня 2020
×
Приєднатися