Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонери Бердичівщини інспектують школи та дитсадки

Депутат Житомирської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Онуфрієнка проінспектувала дитячі навчальні заклади у Бердичівському районі: школу та дитсадок «Барвінок» села Романівка Райгородокської громади.

За словами депутата, ці установи вже давно потребують серйозної фінансової підтримки, тому вона включила їх до свого депутатського списку пріоритетних соціальних закладів.

«Тут хороші трудові колективи, а ось матеріально-технічна база потребує серйозного покращення. Тому ми домовилися, що наступного року я направлю на допомогу школі зі свого депутатського фонду близько 300 тисяч гривень на встановлення сучасних металопластикових вікон у початкових класах, повну заміну меблів, придбання плазмових телевізорів з можливістю підключення до мережі Wi-Fi, мультимедійного проектора тощо. Крім того, 17 тисяч гривень виділю на розробку проекту утеплення та інших робіт з термосонації», – наголосила Наталія Онуфрієнко.

За її підрахунками, щоб осучаснити дитячий садок, необхідно як мінімум 100 тис. гривень.

«Неодмінно підтримаю школу та дитячий садок у Романівці, бо для мене допомога дітям – пріоритет!» – наголосила опозиціонер.

Опубліковано: 11 листопада 2021
×
Приєднатися