Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Опозиціонер з команди Миколи Скорика Олександр Едельман став меценатом церемонії нагородження одеських медиків Українською Православною Церквою

Представник Одеської міської організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Едельман посприяв в організації свята, влаштованого Одеською Єпархією УПЦ для медпрацівників, які постали на боротьбу з пандемією СOVID-19.

29 червня у Свято-Покровському скиту в с. Маринівка Одеської області Митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел особисто вручив найвищі нагороди Української Православної Церкви медикам, які опинилися на передовій з епідемією коронавірусної інфекції, зазначивши їхню відвагу та самопожертву. Від УПЦ та Благодійного фонду «Покров і Милосердя» також були передані два автомобілі швидкої допомоги.

Бізнесмен і меценат Олександр Едельман, який взяв на себе частину витрат з організації святкового заходу у Свято-Покровському скиту, підкреслив духовну суть урочистостей.

«Сьогодні ми віддаємо данину поваги медичним працівникам, які самовіддано рятують людські життя. Я впевнений, що без щирої любові до Бога і людей не можна бути хорошим лікарем. Також яскравим прикладом співчуття і любові до ближнього я хочу назвати й самого Митрополита Агафангела, який своєю працею створив і відновив безліч чоловічих і жіночих монастирів та парафій. За три роки було збудовано і цей скит з хосписом "Покров", який надає допомогу людям з онкозахворюваннями», - зазначив Олександр Едельман.

Він підкреслив, що своїм прикладом Владика Митрополит Агафангел надихає й команду ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ, яка з перших днів карантину допомагає і підтримує медустанови Одеси та Одеської області.

«Ми, команда одеської опозиції Миколи Скорика, будемо боротися за те, щоб наші громадяни отримували найбільш якісні та доступні медичні послуги, а наші медики - найкращі умови роботи», - сказав Олександр Едельман.

Опубліковано: 30 червня 2020
×
Приєднатися