Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Опозиція ініціює зміни правил навігації для маломірних суден в Одеській області

Таке рішення було прийнято на засіданні постійної комісії Одеської обласної ради з питань транспорту, зв'язку та морегосподарського комплексу з ініціативи її голови, депутата від опозиції Романа Сеника.

Одещина – регіон, де широко використовується водний транспорт як в акваторії Чорного моря, так і на лиманах, озерах і річках. Нові правила навігації для маломірних суден, на думку Романа Сеника, спростять використання плавзасобів для населення і в особистих цілях, і в сфері водного туризму.

На сьогодні спуск на воду закритий з 1 грудня по 15 березня без урахування погодних умов. Рибалки, спортсмени, які використовують всі види човнів, туристичний бізнес, - всі вони обмежені існуючими правилами навігації. Однак в умовах теплої зими, коли немає підмерзання водних акваторій, всі вони хотіли б мати дозвіл для виходу на водойми, вважаючи, що обмеження в умовах мінливого клімату необхідно переглянути. На думку громадськості, заборона на використання плавзасобів повинен поширюватися винятково на період фактичного замерзання водойм.

З огляду на це Роман Сеник ініціює громадські слухання щодо правил використання водних об'єктів для плавання на маломірних судах на території Одеської області, за підсумками яких Одеська обласна рада затвердить нові.

«Багато хто з жителів прибережних сіл, для яких човен - це і засіб пересування, і знаряддя виробництва, годує сім'ї риболовлею. Вони змушені отримувати не один дозвіл від різних інстанцій. Це займає багато часу, обтяжливо і дорого для їхнього бюджету, тому що багато з них пенсіонери. Ми хочемо скоротити цей бюрократичний ланцюжок, для чого й маємо намір провести громадські слухання у тих районах області, де така проблема найбільш актуальна», – акцентував Роман Сеник.

Опубліковано: 13 лютого 2020
×
Приєднатися