Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ у Сіверську закликала владу компенсувати громаді різницю в тарифі на газ для бюджетної сфери

У Сіверську Донецької області депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ закликали владу виконати меморандум, який був укладений між Кабміном, НАК «Нафтогаз України» і територіальними громадами щодо компенсації різниці тарифу на газ для шкіл, лікарень, дитячих садків та інших об'єктів соціальної інфраструктури. Про це заявила керівник фракції ОП-ЗЖ у Сіверській міській раді Світлана Зозуля.

Опозиціонери закликали перерахувати субвенцію із держбюджету на рахунки громади для покриття різниці в ціні на газ, яка утворилася.

«У бюджеті Сіверської ОТГ на 2021 рік видатки на газ були зверстані за ціною 8 грн за кубометр. Сьогодні його фактична ціна для соціальних об'єктів істотно відрізняється та становить 16,55 гривень. Витримати таке різке подорожчання без підтримки із держбюджету, нашій громаді буде вкрай важко. Ми вимушені вилучати необхідні кошти із фінансування інших соціальнозначущих програм, які важливі для нормальної життєдіяльності громади. Іншого шляху просто немає, інакше доведеться закривати садки, школи, лікарні. А цього не можна допустити ні в якому разі! Тому ми вимагаємо від уряду забезпечити компенсацію різниці в тарифах для забезпечення теплом бюджетних установ, виконати всі умови, які були прописані в меморандумі. Ми чекаємо від уряду не пустих обіцянок, а конкретних дій, які спрямовані на підтримку громади», - заявила Світлана Зозуля.

Вона також додала, що сьогодні необхідно об'єднати зусилля на всіх рівнях, щоб не допустити повторення минулорічної ситуації з відключенням котелень у період опалювального сезону. Сьогодні головне завдання - захистити людей і домогтися, щоб в їхніх будинках було тепло.

Опубліковано: 20 жовтня 2021
×
Приєднатися