Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ в Одесі розпочала збір підписів проти підвищення тарифів

14 січня по всіх районах Одеси стартував збір підписів проти зростання тарифів на житлово-комунальні послуги. Сотні одеситів вже в перший день поставили свої підписи проти необґрунтованого підвищення тарифів в наметах ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.

Багатьом жителям міста чергове підвищення непосильно, люди обґрунтовано називають його «тарифним геноцидом», оскільки для оплати комунальних послуг тепер не вистачить ані пенсій, ані зарплат.

Як зазначають депутати від ОП-ЗЖ в Одеській міськраді, це в першу чергу вдарить по найбільш незахищених верствах населення, зокрема, по пенсіонерах.

Нагадаємо, що з 1 січня 2021 роки влада встановила нові ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги - рекордно високі в історії країни.

Ціна на газ для населення з урахуванням доставки зросла до 10783 грн за тисячу кубометрів (в середньому по Україні). Це на 26,1% більше від показника листопада 2018 року (8548,92 грн за тисячу кубометрів) і на 1386% більше показника кінця 2013 року (725,4 грн за тисячу кубометрів).

З 10 січня в ряді міст почалися протести проти підвищення цін на газ, в тому числі, в Одесі.

Опубліковано: 14 січня 2021
×
Приєднатися