Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ закликала владу негайно відновити мирні переговори, щоб відновити безперебійне водопостачання Донбасу

Заява Донецької регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ

6 квітня на Донеччині в результаті обстрілу знеструмлена насосна станція першого підйому Південнодонбаського водопроводу. Від цієї насосної станції вода подається на чотири фільтрувальні станції регіону, які живлять більшість населених пунктів прифронтового регіону.

Станом на 20.00 десятки населених пунктів Донецької області (Мар'їнка, Красногорівка, Гірник, Добропілля, Мірноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Українськ, Волноваха, Сартана, Володимирівка, Новотроїцьке, Докучаєвськ, Ольгинське та ін.) вже залишилися без води. І це в той час, коли люди відправлені на карантин, а особиста гігієна виходить на перший план в боротьбі з коронавірусом, тому що іншого захисту для людей держава запропонувати не може. В таких умовах припинення подачі води рівносильно злочину.

Закликаємо владу негайно відновити мирні переговори в Мінську - провести засідання Тристоронньої контактної групи, щоб дати можливість ремонтним бригадам енергетиків і водників разом з саперами обстежити місце обстрілу і почати відновлювальні роботи на лінії електромереж до якої підключена насосна станція першого підйому Південнодонбаського водопроводу.

Сьогодні головне завдання влади і всіх відповідальних політичних сил - запобігти ескалації конфлікту, знизити напруженість на лінії розмежування і відновити безперебійне водопостачання регіону. Жителі Донбасу чекають від влади миру, відповідальної зовнішньої політики і партнерських відносин з сусідніми країнами, а не провокаційних ультиматумів.

Сьогоднішня ситуація в країні не прощає помилок і, як ніколи, ми всі повинні об'єднати зусилля і зробити все, щоб разом протистояти загрозі і разом захистити людей.

Опубліковано: 7 квітня 2021
×
Приєднатися