Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ вітає працівників телебачення, радіо та зв'язку з професійним святом!

Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, без яких неможливо уявити собі сучасне життя і комунікацію.

Телебачення, радіо та зв'язок – галузі, які найбільш стрімко розвиваються, де працює багато висококласних фахівців, енергійних, талановитих і творчих людей. Важливість вашої праці для суспільства важко переоцінити. Особливо сьогодні, коли українці щодня стоять перед вибором – як відрізнити правду від брехні, як розібратися у морі різної інформації і не сприйняти відверту маніпуляцію за правду.

Сьогодні влада бореться зі свободою слова і незалежними ЗМІ. Вони заважають їй «правити». Тому йде адміністративний тиск на медіа, розробляються закони, спрямовані на посилення контролю над інформаційним простором, введення прямої політичної цензури. Ситуація не зміниться, доки ці політики знаходяться при владі. Україні критично потрібні перевибори. Як свідчить історія людства, будь-яке невільне суспільство приречене на деградацію, а держава – на занепад.

Ваші мікрофони і телекамери – головна зброя суспільства у боротьбі за правду. Ваші незалежна оцінка, об'єктивний погляд, чесність і сміливість – це запорука розвитку нашої країни і головний його захист на цьому шляху.

Ми щиро дякуємо всім співробітникам теле- і радіокомпаній за щоденну мужність. Ми будемо захищати Ваші права, відстоювати інтереси й боротися за демократію та свободу слова в Україні.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя і благополуччя, сили духу і творчих перемог!

Опубліковано: 16 листопада 2020
×
Приєднатися