Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

ОП-ЗЖ ініціює позачергову сесію Київської облради для прийняття звернення до керівництва країни щодо недопущення підняття тарифів

Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Київській обласній раді звернулася до колег з депкорпусу щодо підтримки ініціативи про проведення позачергової сесії. На ній пропонується прийняти звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів стосовно вжиття невідкладних заходів для недопущення зростання цін на електроенергію, природний газ та тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Як зазначається у листі за підписом голови фракції ОП-ЗЖ у Київській облраді Юрія Чередніченка, у країні зберігається важка епідеміологічна та економічна ситуація, внаслідок чого у населення не тільки зменшилася заробітна плата, деякі люди взагалі втратили роботу.

«А що взагалі можна сказати про пенсіонерів і малозабезпечені верстви населення? Рівень бідності катастрофічно зростає! Ціни на газ і комунальні тарифи невпинно збільшуються, а разом із ними – борги населення за несплату ЖКП. Борги домогосподарств, хвиля неплатежів за спожиті послуги вже створюють ризики банкрутства комунальних підприємств області», – зазначають опозиціонери.

Також у ОП-ЗЖ наголошують, що Конституція (ст.48) гарантує кожному громадянину України право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло. «Враховуючи рівень реальних доходів населення Київщини, подальше підвищення цін на енергоносії та інші житлово-комунальні послуги призведе до прямого порушення цих прав громадян», – зазначається у листі.

Опубліковано: 13 січня 2021
×
Приєднатися