Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олег Волошин: Влада вперто шукає будь-який привід, щоб народу жилося гірше ‒ свариться з Білоруссю, піднімає ціни на продукти, продає землю

Замість того щоб працювати на благо своїх громадян, українська влада робить все, щоб їм жилося гірше. Про це заявив народний депутат від «Опозиційної платформи ‒ За життя» Олег Волошин на мітингу проти відкриття ринку землі, який провела 2 червня біля Верховної Ради опозиційна політична сила ‒ ОПЗЖ.

На цей мітинг, організований «Опозиційною платформою ‒ За життя», зібралися майже 5 000 осіб ‒ представники партії з усіх куточків країни.

Парламентарій нагадав, що через погіршення відносин між Україною і Білоруссю в нашій країні можуть початися перебої з бензином.

«Наша влада вперто шукає кожен раз привід зробити гірше. Їм, мабуть, не подобалося, що і так дорогий бензин, нехай його тепер взагалі не буде, тому що вони посварилися з Білоруссю. Їм не подобалося, що у нас продукти і так дорогі, зробимо їх ще дорожче, вводячи додаткові обмеження на торгівлю з нашими сусідами. І найголовніше, що вся ця стратегія зводиться до одного ‒ швидше все розпродати і втекти», ‒ підкреслив Олег Волошин.

Раніше «Опозиційна платформа ‒ За життя» закликала відмовитися від розриву відносин із Білоруссю.

«Пріоритетом української влади повинні бути інтереси власних громадян, національний прагматизм, діалог і партнерство, а не провокування конфліктів на догоду чужим інтересам», ‒ йдеться в заяві партії.

Опубліковано: 2 червня 2021
×
Приєднатися