Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олег Волошин: В Європарламенті обговорюватимуть скандал з офшорами Зеленського, внаслідок якого Україні завдано суттєвого репутаційного удару

Розслідування Pandora Papers, в якому йдеться про офшори Президента України Володимира Зеленського, викликало широкий міжнародний резонанс, і Україні завдали суттєвого репутаційного удару. Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ Олег Волошин.

Парламентарій повідомив, що 6 жовтня в Європарламенті плануються дебати за матеріалами розслідування Pandora Papers, а на 9 листопада призначено спільне засідання Комітету зовнішньої політики і Комітету бюджетного контролю Європейського парламенту з питання корупції в Україні, де також згадуватиметься Президент Зеленський.

«У мене є всі підстави вважати, що пана Зеленського згадуватимуть там регулярно... ‒ сказав Волошин. ‒ Формальний привід ‒ це звіт Європейської палати аудиторів, яка назвала Україну найкорумпованішою країною, але офшори Papers також будуть».

Крім того, як зазначив нардеп, негативну реакцію в Європі викликала й антиконституційна спроба усунути з посади голову парламенту Дмитра Разумкова.

«Віола фон Крамон-Таубадель, член бюро європарламентського комітету асоціації, одна з найвпливовіших людей у партії "Зелені" в Німеччині, рішуче засудила спробу відставки Разумкова і сказала, що Зеленському має бути соромно за історію з офшорами», ‒ повідомив Волошин.

Він звернувся до представників фракції «Слуга народу», які виправдовують Президента після оприлюднення розслідування Pandora Papers, щоб вони замислилися про відповідальність.

«У більшості з вас офшорів немає, але ви підете як співучасники», ‒ зазначив Олег Волошин.

Опубліковано: 7 жовтня 2021
×
Приєднатися