Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олег Волошин: Новий посол України в США буде покликаний зацементувати систему зовнішнього управління Україною

«Висування Міністром закордонних справ України Дмитром  Кулебою екс-міністра фінансів Оксани Маркарової на посаду нового посла України в США дійсно посилює систему зовнішнього управління нашою країною. У тому, що створення цієї системи близьке до завершення як раз і підтверджує пропозиція даної кандидатури», – заявив Олег Волошин, член парламентської фракції політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Оксана Маркарова на посаді Міністра фінансів України в різних урядах і за різних президентів успішно забезпечувала своєчасну виплату Україною всіх платежів по кредитах перед МВФ та іншими міжнародними кредиторами і в їх колі знаходиться на гарному рахунку.

Замість досвідченого кадрового дипломата, який би займався розвитком давно задекларованого стратегічного партнерства між Україною і США, як двома суверенними державами, наша влада планує призначити на таку відповідальну посаду людину, яка має дипломи еколога і фінансиста та яка жодного дня не працювала на дипломатичній роботі.

Призначення такої кандидатури в черговий раз підтверджує, що діюча в Україні влада не збирається відмовлятися від життя в борг і концентрації зусиль на виплаті зовнішніх боргів. Вона не буде відмовлятися від існуючої порочної моделі відносин з МВФ та іншими міжнародними кредиторами, які багато років системно руйнують рештки в минулому сильної економіки України. Левова частка державного бюджету України і в подальшому буде йти на повернення та обслуговування зовнішніх боргів.

«Таким чином, призначення Макарової послом в США буде покликано зацементувати на наступні роки порочну модель зовнішнього управління Україною, яка склалася з 2014 року, та продовжити руйнування нашої економіки», – підкреслив народний депутат.

 

Опубліковано: 22 листопада 2020
×
Приєднатися