Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олег Волошин: Курс України до НАТО створює проблеми для врегулювання конфлікту на Донбасі та надмірну напруженість у відносинах із РФ

Українській владі варто визначитися, що нам важливіше: врегулювати конфлікт на Донбасі або й надалі робити безперспективні наразі заяви про те, що Україна рухається до НАТО. Тому що саме ці заяви є однією з основних перешкод для деескалації ситуації на Донбасі та налагодження відносин із Російською Федерацією. Про це народний депутат від фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ Олег Волошин сказав в ефірі телеканалу UkrLive.

Він наголосив, що Росія зараз чітко дає зрозуміти Заходу: якщо розширення НАТО продовжиться, Москва залишає за собою право на симетричні дії.

«Постійними розповідями про те, що ми кудись рухаємося (до НАТО. – Ред.), ми дезорієнтуємо власних громадян, створюємо проблеми для врегулювання конфлікту на Донбасі та зайву напруженість у відносинах із РФ… Вісім років ми вдавали, що такого чинника у нашій зовнішній та внутрішній політиці, як Російська Федерація, не існує. Росія сказала: досить, ми поряд, ми сильні, і якщо Захід не змінить курс, буде велика біда», – зауважив нардеп.

Також Олег Волошин додав, що на кону зараз стоїть формування нових правил гри, нової системи міжнародних відносин, у якій розширення НАТО за рахунок України для Росії є абсолютно неприйнятним.

Опубліковано: 14 січня 2022
×
Приєднатися