Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олег Волошин: Історія з переслідуванням Віктора Медведчука програшна для Зеленського

Переслідуючи Віктора Медведчука, Президент Зеленський просто намагається відвернути увагу від офшорного скандалу. Таку думку висловив народний депутат від партії ОПОЗИЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗАЖИТТЯ Олег Волошин в ефірі телеканалу «Перший незалежний».

«Я підозрюю, що в практичній області й далі буде порушення всього і вся: чинного нардепа не пускатимуть до Верховної Ради, він перебуватиме під домашнім арештом. Але це не заважає Віктору Володимировичу брати активну участь в політичному житті партії, приймати іноземних гостей, що розлючує владу, яка заздрить Медведчуку», – сказав Волошин.

Він зазначив, що в політичному плані суд над Медведчуком – це поразка чинної влади.

«Лише зайвий раз дали Віктору Володимировичу трибуну, з якої він аргументовано розповів свою позицію, багато речей прозвучало вперше. Я не дуже розумію, що це дало для влади. Сьогодні переглядав радикальних спікерів і ведучих: у цієї публіки величезне розчарування, вони реально думали, що Зеленський посадить Медведчука, неважливо за що. Оскільки влада не змогла, в очах цих людей вона програла, а в очах здравомислячої частини суспільства вона розв'язала політичне переслідування», – підкреслив нардеп.

За його словами, жодних правових аргументів у суду немає, і, якби суди були самостійні, Віктора Медведчука вже б звільнили.

«Вважаю, що вся ця історія з переслідуванням Віктора Володимировича в політичному плані з самого початку програшна для Зеленського. Коли вони так само беззаконно закрили канали, логіка зрозуміла. Не лише нас, а й багатьох спікерів, представників інших партій позбавили можливості говорити про корупцію, війну та інші проблеми в Україні. Але переслідуючи особисто Медведчука, вони показують, хто є реальною опозицією в країні», – зазначив Волошин.

Також він підкреслив, що виграти в очах США і ЄС, переслідуючи Віктора Медведчука, Зеленський не може, і зараз він просто намагається відвернути увагу від офшорного скандалу.

«До речі, судячи з матеріалів справи, в суді мав би знаходитися Порошенко, а не Медведчук зовсім, адже Медведчук не був владою 2014 року», – додав Олег Волошин.

Опубліковано: 13 жовтня 2021
×
Приєднатися