Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олег Сазонов: Питання зниження тарифів влада досі не вирішила

Жителі Полтавщини не в змозі сплачувати космічні суми за ЖК-послуги, тому вкотре вийшли на акцію протесту, щоб достукатись до влади, яка обіцяла знизити тарифи. Про це повідомив голова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ у Полтавській облраді Олег Сазонов.

«Півроку мешканці Полтавщини виходять на акції проти високих цін на газ та житлово-комунальні тарифи, проте влада не чує їх і продовжує ігнорувати їхні вимоги. Замість знижених тарифів люди отримують платіжки, які щомісяця зростають, а з ним зростає і заборгованість населення за спожиті послуги», – наголосив депутат.

Він нагадав, що фракція ОП-ЗЖ у парламенті зареєструвала законопроекти, які дозволять захистити людей від високих цін і тарифів, посилити їхній соціальний захист.

«ОП-ЗЖ ще рік тому зареєструвала пакет законопроектів, спрямованих на зниження тарифів, скасування ПДВ на газ, встановлення мораторію на їх подальше підвищення. Опозиційні депутати запропонували чітку формулу розрахунку ціни газу, яка є економічно обґрунтованою і дає можливість людям платити і не віддавати останнє за ЖК-послуги. Ці законопроекти необхідно негайно прийняти, зняти з людей боргову петлю і дати їм можливість вчасно оплачувати платіжки», – резюмував Олег Сазонов.

Опубліковано: 8 квітня 2021
×
Приєднатися