Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олег Сазонов: Інформація про виключення Іллі Киви з ОП-ЗЖ не відповідає дійсності

Про це заявив голова Полтавської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олег Сазонов, коментуючи заяву народного депутата України Іллі Киви про його нібито виключення з партійних лав.

"Звертаю увагу народного депутата і члена Політради ОП-ЗЖ Іллі Киви, що відповідно до Статуту партії виключити члена Політради партії може тільки Політрада", - підкреслив Олег Сазонов.

Сьогодні в Україні влада здійснює безпрецедентний тиск на опозицію, будь-які чутки про нібито розкол і внутрішньопартійний конфлікт грають на руку тільки нашим опонентам.

7 жовтня відбулася конференція Полтавської регіональної організації ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ". На конференції розглядалися питання внутрішньопартійної роботи у Полтавській області, а також діяльність депутатів Полтавської регіональної організації всіх рівнів.

За результатами партконференції було прийнято звернення до керівництва партії, в якому депутати обласних, районних, міських, сільських і селищних рад Полтавської області від ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" пропонують:

  • засудити дії народного депутата України Іллі Киви, які шкодять репутації партії;
  • направити на розгляд Стратегічної ради ОП-ЗЖ лист-звернення від депутатів Полтавської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ;
  • створити партійну комісію для проведення перевірки дій і рішень Іллі Киви.

Опубліковано: 21 жовтня 2021
×
Приєднатися