Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Олег Погодін: Злякавшись відповідальності, 52-а окружна комісія переписує протоколи, намагаючись приховати факти фальсифікацій

Про це заявив кандидат у народні депутати по 52 округу від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олег Погодін.

У п'ятницю, 26 липня, стало відомо, що голова і члени 52-ї окружної виборчої комісії, які працюють на кандидата в депутати від «Батьківщини» Євгена Яковенка, переписують протоколи, намагаючись таким чином приховати факти фальсифікацій результатів голосування і уникнути відповідальності.

«Другу добу в Донецькому окружному суді йдуть розгляди за поданими нами понад 10 позовами про порушення і фальсифікації на 52 виборчому окрузі з центром в місті Торецьк. Суд поставив до Окружної виборчої комісії вимогу надати всі відповідні документи, і, злякавшись відповідальності, окружком був змушений повернути і на швидку руку переписати відправлені до ЦВК протоколи», – зазначив юрист Юрій Красненко.

Зокрема, мова йде про протоколи з результатами перерахунку голосів на трьох виборчих дільницях, який був проведений 24 липня.

«Перерахунок було проведено з порушенням всіх процедур і вимог закону. І сьогодні, через два дні, голова окружної комісії Олександр Саєнко по черзі викликає членів комісії і змушує підписати нові протоколи про перерахунок на цих дільницях. Це свавілля, таких масштабних і відвертих фальсифікацій виборів в країні не було з 2000-х років. Ми не дозволимо представникам «Батьківщини» вкрасти у людей право голосу, будемо продовжувати боротьбу в судах, вже подали три апеляційні скарги і готуємо нові позови в суди. Наша позиція незмінна – волевиявлення жителів 52 округу має бути захищене, а організатори та замовники фальсифікацій – покарані за всією суворістю закону», – підкреслив Олег Погодін.

Опубліковано: 26 липня 2019
×
Приєднатися