Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Олег Банківський: Депутати місцевих рад Кіровоградщини «ЗА» мирне врегулювання конфлікту на Донбасі

На думку депутата Олександрійської міськради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олега Банківського, розведення сил уздовж лінії розмежування - це найважливіший крок до мирного врегулювання конфлікту на Сході України за останні 5 років. Подальший діалог і виконання Мінських угод дадуть можливість повернути Донбас в Україну. Наступним кроком має стати Закон про особливий статус цих територій. Потім демократичні вибори за українськими законами.

«Ми, депутати міської ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ розуміємо, що діалог - це єдиний шлях до миру. Миру хоче Донбас, миру хоче вся Україна», - зазначив депутат.

Олег Банківський навів дані останніх соцдосліджень, згідно з якими 58% жителів непідконтрольних територій вважають себе громадянами України.

«Ці цифри говорять багато про що - люди чекають реінтеграції Донбасу і мирного вирішення конфлікту. Але деяким політичним силам, це не вигідно, і вони займаються відвертими провокаціями, намагаючись не тільки в столиці, а й на місцях організувати так звані звернення місцевих рад проти «формули Штайнмайера», проти мирного вирішення Донбасом. Робиться це напередодні зустрічі глав держав Нормандське четвірки, але депутати на місцях все це прекрасно бачать і розуміють. Так Олександрійську міську раду відмовився приймати ці так звані звернення, спрямовані проти мирних ініціатив», - підкреслив Олег Банківський.

Опубліковано: 16 листопада 2019
×
Приєднатися