Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Оксана Дімова: В Україні ринок землі відкрили раніше, ніж оголосили правила гри

Депутат Одеської облради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Оксана Дімова різко розкритикувала відкриття з 1 липня в Україні ринку землі. На її думку, ринок відкрили раніше, ніж оголосили правила гри.

«Цікаво, що екс-міністр економіки Тимофій Милованов уже порахував, що в бюджети всіх рівнів у найближчі роки надійде 2 млрд дол. Незрозуміло, від чого відштовхується цей економіст, якщо: у Держгеокадастрі повний хаос, але службу хочуть під шумок ліквідувати і отримати доступ до баз даних; в Україні не проведена інвентаризація землі; економічна оцінка головного національного багатства зроблена понад 30 років тому, а його ринкова вартість, як і обсяги прогнозованих надходжень до місцевих бюджетів, не мають під собою жодних розрахунків», – акцентувала Оксана Дімова.

Депутат наголосила, що дрібні фермери в Україні не мають грошей для купівлі земельних надалів, а банки не готові давати кредит під заставу землі. До того ж малий і середній агробізнес не може розраховувати на державну підтримку.

«Багато питань без прозорих відповідей, без чітких механізмів. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ категорично проти такої земельної афери», - підсумувала Оксана Дімова.

Опубліковано: 8 липня 2021
×
Приєднатися