Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Черговий напад на громадську приймальню в Харкові

У ніч на неділю, 30 червня, в Харкові скоєно черговий напад на громадську приймальню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і народного депутата Юрія Бойка.

Близько 3:00 ночі радикально налаштовані молодчики, вигукуючи нецензурні лайки, почали виламувати двері приймальні. Після того, як їхні спроби не увінчалися успіхом, облили фарбою фасад приймальні і зникли у невідомому напрямку.

Про подію повідомлено до поліції міста.

Це вже другий напад на громадську приймальню, відкриту всього чотири дні тому. У ніч на 27 червня радикали розбили двері і пошкодили фасад.

Харківські опозиціонери пов'язують дані напади виключно зі зростаючою підтримкою ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в регіоні.

«Ніякі погрози та провокації боягузливих молодчиків нас не зупинять і не залякають. А харків'яни знають ціну цим провокаторам. Ми продовжимо впевнено йти до перемоги. Попереду у нас багато роботи, і ми зробимо все, щоб принести в Україну мир, а люди відчували себе в безпеці і могли нормально жити. Знаючи, що з кожним днем ​​Україна розвивається, стаючи по-справжньому сильною, демократичною, соціальною державою», – підкреслюється в заяві харківських опозиціонерів.

Опубліковано: 30 червня 2019
×
Приєднатися