Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Громадську приймальню ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Харкові відвідала моніторингова місія ОБСЄ

Громадську приймальню народного депутата України Юрія Бойка та Харківської регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ відвідала делегація Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з питань безпеки та співробітництва.

Це не перший візит міжнародних спостерігачів в офіс партії: за два тижні роботи на відкриту днями приймальню вже тричі нападали радикали.

Під час зустрічі керівник громадської приймальні Ірина Хижняк розповіла представникам місії про перешкоджання у веденні агітаційної діяльності опозиційної партії, про напади радикалів на приймальню та інші порушення виборчого законодавства, зафіксовані опозиціонерами. З керівником делегації Полом Фрейлі та спостерігачем Андреа Райковичем обговорили проблеми жителів непідконтрольних територій Донбасу, зокрема, проблему з невиплатою пенсій.

Як повідомила Ірина Хижняк, обговорювалася необхідність виконання Мінських угод, роз'яснення населенню всіх норм цього документа. Також спостерігачів цікавило, чи дотримуються українські політичні партії гендерних квот. У списку ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ понад 30% кандидатів – жінки, при тому що у нинішньому складі Ради жінок всього 12%. Крім того, за участю народних депутатів від партії у Верховній Раді зареєстровано законопроект №10266-1, який містить пропозицію про не менше 40% кандидатів однієї статі у виборчих списках.

«Сьогодні я остаточно переконалася в тому, що підвищена увага до виборів народних депутатів України з боку міжнародних спостерігачів продиктована щирим бажанням допомогти дотриматися і українського законодавства, і демократичних норм і правил. Україна в центрі уваги міжнародної спільноти. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ виступає за чесні вибори і сподівається, що опоненти політичної сили будуть діяти у рамках закону», - підкреслила Ірина Хижняк.

Опубліковано: 10 липня 2019
×
Приєднатися