Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Звернення Рената Кузьміна щодо національної ідеї вже підтримала низка громадських діячів

Звернення народного депутата України від «Опозиційної платформи – За життя» Рената Кузьміна щодо проведення громадської дискусії про створення нової національної ідеї вже підтримала низка громадських діячів.

Так, заслужена артистка України Любов Титаренко вважає, що Україна не летить у прірву, вона вже давно перебуває в ній. «А якщо взяти творчу інтелігенцію, наукову інтелігенцію та звичайних людей – ми просто не виживаємо. Повністю зруйнована економіка, немає медицини, немає освіти. У дітей забирають останнє. Ми маємо об'єднати всіх лідерів в ім'я України, в ім'я української національної ідеї», – зазначила Титаренко.

Про необхідність національної ідеї говорить і політолог Олександр Лазарєв: «У нас у 90-х закінчилася національна ідея, за якої жили 70 років. Після неї жодна інша вироблена не була. Зрозуміло, національною ідеєю певного класу стала ідея заробляння грошей, від неї вже почалася держзрада, бандеризація суспільства, використання України з метою заробітку західних держав. І поки наша країна, поки наші громадяни, поки ми з вами, особливо інтелектуальна інтелігенція, не почнемо займатися, не почнемо виробляти (нову національну ідею), нас використовуватимуть у своїх цілях».

Нагадаємо, Ренат Кузьмін виступив з ініціативою об'єднати всіх небайдужих українців для роботи над планом майбутнього нашої країни, що включає розробку нової національної ідеї для України.

Опубліковано: 23 червня 2020
×
Приєднатися