Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Звернення до Президента Зеленського партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» з приводу ситуації в Миколаєві

Сьогодні в Миколаєві партія «Слуга народу» намагається за всяку ціну зняти з виборів ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ. У хід йде адміністративний ресурс, саботаж роботи представників «слуг» у виборчих комісіях, тиск на суди, суддів і ЦВК.

У зв'язку з цим ми звертаємося до Президента Зеленського з питанням: коли Ви щирі? Коли в спільній заяві з ЄС говорите про вірність цінностям демократії, верховенству закону, повазі міжнародного права і правам людини? Або коли закриваєте очі на відверте політичне рейдерство, яким займається команда «слуг народу» в Миколаєві? Чому «слугам народу» в Миколаєві можна плювати на демократію і позбавляти миколаївців права вибору?

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ закликає Президента України Володимира Зеленського припинити політичне рейдерство в Миколаєві. Воно ще більше знижує довіру до влади і не покращує важке становище регіону.

Необхідно припинити тиск на суди і ЦВК та забезпечити на Миколаївщині вільні демократичні вибори, не позбавляючи опозицію права брати в них участь. Необхідно не на словах, а на ділі продемонструвати прихильність демократії, як Ви спільно з високими представниками ЄС заявили в Брюсселі.

Опубліковано: 8 жовтня 2020
×
Приєднатися