Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Зе-команда відповість за порушення прав людини і руйнування міжнародного авторитету України

Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик написав у Facebook.

«Головна риса політики Зе-команди - постійна брехня. В країні розгортається енергетична криза, а влада каже, що все добре. Нас накриває нова, ще більш небезпечна хвиля епідемії, а офіційна позиція - ми готові. Ростуть ціни і тарифи, а уряд збільшує витрати на бюрократію, і каже, що бідність - не проблема. Із такою ж брехнею влада звертається і до міжнародної громадськості», - наголосив Микола Скорик.

Політик додав, що скоро урядова делегація відправиться на чергову сесію комітету ООН із прав людини. Там буде зачитано доповідь про те, як Україна дотримується Міжнародного пакту про громадянські і політичні права. Чиновники будуть розповідати, що в нашій країні немає ні політичних переслідувань, ні культурної і мовної дискримінації, ні обмеження громадянських прав. Заперечуватимуть все висновки Доповіді моніторингової місії ООН, розповідатимуть, що чорне - це біле.

«Довіри до цієї брехні вже немає. Міжнародна критика рішень української влади стає все жорсткішою. Венеціанська комісія вказує на невідповідність розроблених владою законів міжнародним принципам і нормам. Моніторингова місія ООН в Україні зазначає масштабні і систематичні порушення прав людини, демократичних принципів і норм. Міжнародні правозахисні організації з тривогою констатують поширення в Україні практики позасудових розправ над ЗМІ через рішення РНБО. На це українська влада відповідає лише незадоволеними претензіями», - зазначив народний депутат.

Він додав, що для Зе-команди не існує ні української Конституції, ні міжнародного права. Вона не вважає порушеннями позбавлення права голосу жителів 18 ОТГ на Донбасі, яким влада заборонила вибирати своїх представників в органи місцевого самоврядування. За його словами, в порядку речей стало введення військово-цивільних адміністрацій у мирні українські міста. Нормою стала дискримінація за мовною і культурною ознакою, позбавлення мільйонів російськомовних українських громадян, представників інших національних громад права говорити, слухати і вчитися на рідній мові. Влада пишається позасудовими санкціями, цькуванням політичної опозиції і закриттям непідконтрольних ЗМІ.

«Влада не хоче визнавати свої порушення. Замість цього любить розмірковувати про «слабкості» ООН. При цьому, забуваючи сказати, що саме відмова країн-учасниць від виконання своїх міжнародно-правових зобов'язань найбільше підриває дієздатність цієї організації. У України, як країни-засновниці ООН, особлива місія. Ми повинні бути прикладом вірності принципам і нормам Статуту ООН, лідерами в забезпеченні прав і свобод людини, а не займатися дискредитує ООН демагогією. «Нахабна» поведінку Зе-команди на міжнародній арені ганьбить країну, руйнує нашу репутацію і авторитет. І за це владі теж доведеться відповідати», - резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 20 жовтня 2021
×
Приєднатися