Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: ТСК з розслідування подій 2 травня в Одесі буде сформована

Про це на брифінгу у Верховній Раді проінформував журналістів народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.

«11 вересня цього року вже у Верховній Раді IX скликання фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ подала до Верховної Ради Проект Постанови щодо створення Тимчасової слідчої комісії щодо подій 2 травня 2014 року в Одесі. Аналогічний проект ми неодноразово надавали і у попередньому скликанні, але він залишався поза увагою парламентської більшості», — розповів Микола Скорик.

Користуючись нагодою він подякував через ЗМІ тим фракціям, а це — «Слуга народу», група «За майбутнє», «Батьківщина», — які надали своїх представників до ТСК.

«Нарешті, починаючи з 2014 року, створення ТСК з такого важливого питання, як розслідування трагічних подій в Одесі 2 травня, стане реальністю. Відповідно до процедури, зараз створення ТСК розглядає Регламентний комітет. І цей проект вноситься до сесійної зали. Ми дуже сподіваємося, що це буде зроблено якнайшвидше, що цей проект потрапить до сесійної зали і буде підтриманий народними депутатами», — зазначив парламентар.

Микола Скорик підкреслив, що результатів цього розслідування чекають громадяни України, світове співтовариство, такі авторитетні організації, як ООН, Рада Європи і багато інших.

«Українське суспільство чекає не тільки розслідування подій 2 травня, а й усіх резонансних подій 2014 року. Всі ці події повинні бути розслідувані, а винні покарані. І події на Майдані, і події в Одесі, і вбивство нацгвардійців під Верховною Радою, і вбивства журналістів Бузини та Шеремета. Це потрібно перш за все для того, щоб відбулося громадянське примирення і перемогла справедливість», — резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 2 жовтня 2019
×
Приєднатися