Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Влада пустила питання цін на самоплив, що б'є по кишенях всіх українців

Безперервне зростання цін ставить питання про необхідність перегляду соціальних параметрів, закладених в бюджеті на поточний рік, так і в проекті бюджету на 2022 рік. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи останні дані Держстату щодо інфляції.

«Незважаючи на заяви влади про те, що вона контролює ціни, у вересні інфляція не тільки не знизилася, але і й навпаки - прискорилася. Дорожчає все - від продуктів першої необхідності та комунальних тарифів до послуг по отриманню освіти. Тобто насправді ніякого контролю немає, влада пустила питання цін на самоплив, що б'є по кишенях всіх українців, але перш за все – найбільш незабезпечених верств населення», - заявив політик.

Микола Скорик навів дані про те, що у вересні прискорилося подорожчання продуктів харчування, ціни на які за рік виросли на 14,3% . В той час, як місяцем раніше цей показник становив 12,2%. Продовжує шокувати людей зростання цін на газ (майже 70% за рік) і електроенергію (на 36,6% за рік). За останні 12 місяців ціни на послуги освіти зросли на 12,3%.

«Фактично не залишилося жодної групи товарів і послуг, в яких наші громадяни не відчули б зростання цін. При цьому уряд закладає в проект бюджету вкрай низькі цифри зростання мінімальних соцстандартів, вдаючи, ніби ніякої інфляції немає», - сказав народний депутат.

«В умовах повної некомпетентності кабміну парламент повинен стати тим органом влади, який візьме на себе відповідальність за порятунок наших громадян від нестримної інфляції. Тому ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ внесла свої пропозиції щодо збільшення мінімальних пенсій і зарплат, які компенсують найбіднішим українцям те, що у них крадуть з кишень. Підвищення мінімальної пенсії в два рази вже з нового року, як і істотне підвищення мінімальної зарплати, - це те, що ми зобов'язані зробити. Якщо «слуги» служать народу, а не Офісу президента, вони нас підтримають», - резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 18 жовтня 2021
×
Приєднатися