Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Влада нічого не робить, щоб захистити людей від зростання тарифів

Влада, замість того, щоб займатися питаннями миру і тарифів, затіяла зміни у керівництві парламенту. Про це журналістам заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик у кулуарах парламенту.

«Ми вважаємо, що головні питання на сьогоднішній день – це питання миру і тарифів. У день, коли ціна на газ наближається до 2 тисяч доларів, не робити ніяких кроків, розповідати, що тарифи залишаться стабільними, а на зустрічі з мерами вимагати від них, щоб вони поклали всі ці витрати на свої бюджети, всі розуміють, що це неможливо, що це не вихід», - підкреслив Микола Скорик.

Політик зазначив, що сьогодні через непідйомні ціни на газ уже зупинився Одеський припортовий завод, містоутворююче підприємство для Южного, але владу ці питання не цікавлять.

«Уже на сьогодні ми бачимо, що зупинився припортовий завод, і завтра під стінами парламенту його представники будуть вирішувати його долю, тому що ОПЗ - на ньому фактично зав'язане місто Южне в Одеській області. Зупинка цього заводу призведе до втрати роботи тисяч людей. Таких питань багато. А замість цього нам нав'язують, що сьогодні головне питання для країни - це замінити Разумкова», - заявив Микола Скорик.

Він додав, що правлячій більшості пора припинити займатися внутрішніми інтригами і боротьбою за крісла, а зайнятися реальними питаннями, які хвилюють людей.

«Позиція нашої фракції полягає в тому, що парламент повинен повернутися до вирішення важливих для людей задач. Необхідно забезпечити безкризове проходження опалювального сезону, стабілізувати ціни і тарифи, працювати над законами для повернення миру до України», - резюмував нардеп.

Опубліковано: 6 жовтня 2021
×
Приєднатися