Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Влада не може залишатися байдужою до загибелі своїх громадян у збройному конфлікті на території своєї країни

Якщо Зе-команду влаштовує «заморожений конфлікт», то український народ не має наміру сьомий рік терпіти розділові лінії, кризу, бідність і загибель близьких.

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик у коментарі журналістам.

«Замість чітких і реальних дій від нинішньої влади для досягнення миру на сході країни ми чуємо від офіційного Києва суцільну демагогію і, м'яко кажучи, провокаційні заяви», - сказав народний депутат.

«Замість внесення до порядку денного роботи парламенту законів, передбачених Мінськими угодами і домовленостями лідерів держав Нормандської четвірки, ми отримуємо укази про військові адміністрації. Відмову від проведення виборів до обласних рад Донецької і Луганської областей. Розмови про необхідність взагалі скасувати вибори до місцевих рад вздовж всієї лінії розмежування - це дуже погані сигнали для суспільства», – зазначив він.

Опозиційний політик підкреслив, що на виборах українські громадяни голосували за мир, а не за циніків, які догоджають радикалам, заграють з партією війни і влаштовують театральні вистави на міжнародному рівні.

«Можна по-різному ставитися до того, що говорять політики, але є речі, які просто неприпустимі: влада не може залишатися байдужою до загибелі своїх громадян у збройному конфлікті на території своєї країни. Зе-влада зобов'язана повернути в Україну до мир або піти у відставку, слідом за своїм ідейним натхненником Порошенком і партією війни», - резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 31 липня 2020
×
Приєднатися