Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Вандалізм на Куликовому полі повинен бути покараний за всією суворістю закону

Влада боїться радикалів, і вони, відчуваючи свою безкарність, цинічно глумляться над пам'яттю жертв трагедії 2 травня. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи осквернення невідомими встановленого жителями Одеси меморіалу загиблим у Будинку профспілок 2 травня 2014 року.

«Зірвати вінки і знищити фотографії загиблих 2 травня могли тільки нелюди. Цей акт вандалізму має чітку мету. Провокація вигідна тим, хто хоче знову сколихнути Одесу. Ми вимагаємо від правоохоронців знайти того, хто це зробив. Вандалізм повинен бути покараний за всією суворістю закону», - зазначив парламентар.

«Мені як одеситу дуже боляче бачити подібне на місці тієї страшної трагедії, масового вбивства, яке досі не розслідувана. Ні попередня, ні нинішня влада не зацікавлені відкрити суспільству правду», – додав Микола Скорик.

На його думку, влада боїться радикалів, і вони, відчуваючи свою безкарність, цинічно глумляться над пам'яттю жертв трагедії.

«По сегодняшним событиям мы подали заявление в полицию. Как народный депутат, я буду держать на контроле расследование этого преступлением. Справедливость должна быть восстановлена. Будем этого добиваться», – резюмировал политик.

Опубліковано: 8 квітня 2021
×
Приєднатися