Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: В умовах кризи бюджет повинен бути спрямований на підтримку громадян і активізацію економіки

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ не голосуватиме за наданий урядом проект державного бюджету на 2022 рік, так як бюджет, запропонований владою, абсолютно не відповідає сьогоднішнім українським реаліям. Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від ОП-ЗЖ Микола Скорик.

«Одним з ключових макроекономічних показників для економіки України завжди була ціна на газ. На сьогоднішній день ми не знаємо цієї ціни і розповіді про те, що громадяни не відчують зростання комунальних тарифів - це неправда. А в першу чергу це відчує промисловість. Ми знаходимося в умовах енергетичної кризи. Вона неминуче призведе до соціально-політичної напруженості. І проблема не в тому, що ця криза вдарить по чинній владі, а в тому, що вона відіб'ється на українських громадянах і Українській державі», - підкреслив опозиціонер.

Він акцентував, що фракція ОП- ЗЖ внесла свої пропозиції щодо змін до бюджету.

«Наша політсила запропонувала ряд законодавчих ініціатив щодо активізації економіки країни, зокрема, економічне розблокування поки непідконтрольних територій Донбасу. Це дасть понад 145 млрд грн додаткових надходжень до держбюджету», - зазначив парламентар.

Крім цього, опозиція наполягає на перегляді та перерозподілі неефективних статей витрат, пропонуючи, зокрема, скоротити фінансування численних силових структур, та так званих «антикорупційних» органів. На думку фракції, така міра дозволить привнести у казну держави ще близько 47 млрд грн.

«Ці гроші повинні бути спрямовані, в першу чергу, на підтримку наших громадян», - резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 20 жовтня 2021
×
Приєднатися