Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик: Тільки Мінські угоди зможуть повернути мир і територіальну цілісність України, а головне - зупинити загибель людей

У збройних конфліктів є кілька варіантів розвитку: коли вони переростають в повномасштабну війну або переходять в заморожену фазу. Для України жоден з варіантів, крім укладення миру - неприйнятний. Це воля українських громадян, саме за мир вони голосували на виборах. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик в коментарі журналістам.

«Виконання Мінських угод - це єдиний шлях до миру, визнаний міжнародним співтовариством і закріплений Радбезом ООН. І це той шлях, яким має йти влада, якщо вона дійсно хоче зупинити війну на сході України. Зупинити загибель людей і повернути території », - сказав Микола Скорик.

Але, за його словами, сьогоднішній офіційний Київ, продовжує риторику режиму Порошенко.

«У питаннях політичного врегулювання на Донбасі «слуги» повністю скотилися на позиції «партії війни». Як і при режимі Порошенко, монобільшість відмовляється працювати над законами, які передбачені Мінськими угодами і підтверджені в Нормандські форматі. Представники фракції тепер заявляють про їх «необов'язковість», зривають діалог з Луганськом і Донецьком, гнуть політику «стін і червоних ліній» по Донбасу», - зазначив народний депутат.

 Політик підкреслив, що не повернувши мир в Україні, ми не зможемо говорити ані про розвиток власної економіки, ані про соціальний захист населення, ані про якість життя наших громадян, ані про захист їх ключового права - права на життя.

«Нічого з цього не може бути реалізовано в повній мірі без повернення миру і територіальної цілісності, а забезпечити їх мирним шляхом можуть тільки Мінські угоди», - резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 24 липня 2020
×
Приєднатися