Рус Укр Eng
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик з однопартійцями відвідав Кодимський район Одещини

18 липня відбулася зустріч народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Миколи Скорика, а також опозиціонерів Володимира Осипова, Сергія Лупашка та Олега Чернійчука з жителями Кодими і Кодимського району Одеської області.

Говорили про непідйомні тарифи, вибори 21 липня і найближчі кроки ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ після приходу у парламент.

«Опоненти бояться нашої перемоги і тому всіма силами намагаються вплинути на хід кампанії - псують нашу агітацію, нападають на офіси партії, ведуть постійні судові війни. Але я впевнений, що вже в неділю люди дадуть відповідь, в якій країні вони хочуть жити і кого бачать в парламенті, вони добре розуміють, хто зупинить війну, знизить тарифи і поверне мир», - сказав Микола Скорик.

Парламентар також представив учасникам зустрічі кандидата у народні депутати по округу №137 Володимира Осипова.

«Відновити мир, поліпшити життя людей і відродити економіку - основні завдання ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ і бажання людей по всій країні. І ми зробимо все для того, щоб наша країна перетворилася на сильну і квітучу державу», - запевнив виборців Володимир Осипов.

У селі Серби Микола Скорик зустрівся з багатодітною родиною Володимира і Ольги Хортюків, які виховують одинадцятеро дітей. У 2016 році Хортюки за підтримки команди Юрія Бойка отримали матеріальну допомогу для придбання нового будинку, і сьогодні одеська команда опозиціонерів постійно допомоагає родині.

Під час зустрічі на СФГ «Круїз» у селі Олексіївка з колективом підприємства і його директором Сергієм Лупашком говорили про безробіття, яке гостро стоїть не тільки у Кодимському районі, а й по всій країні.

«Якщо столиця ще якось живе, то регіони просто виживають, люди знаходяться за межею бідності. З країни їдуть фахівці і, що найстрашніше, їде молодь. Не дивно, що з такими показниками наша країна потрапила у рейтинг найбільш нещасних країн світу. В ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ є чіткий план відродження України як сучасної індустріальної держави - з конкурентною промисловістю, високими соціальними стандартами і високим рівнем життя громадян. І після перемоги на виборах ми реалізуємо цей план», - резюмував Микола Скорик.

Опубліковано: 18 липня 2019
×
Приєднатися