Рус Укр
— Розгорнути навігацію —

Микола Скорик пропонує ввести відповідальність за нецензурну лайку в ЗМІ та під час публічних виступів

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик подав законопроект «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за нецензурну лайку під час трансляції телерадіопередач, засобами масової інформації або під час публічних виступів».

За словами парламентарія, кількість нецензурної лексики, яка звучить, в тому числі, з вуст представників органів державної влади та місцевого самоврядування, зашкалює.

«Це щодня транслюється на всю країну, і суспільство втомилося від цього нескінченного потоку лайок і аморальності», – сказав Микола Скорик.

«Існуюча на даний момент адміністративна та цивільно-правова відповідальність за вживання нецензурної лайки має дещо ситуативний характер і не охоплює всього комплексу можливих випадків, за які неминуче повинно слідувати покарання. Тому необхідні заходи, що посилюють покарання, в даному випадку – штраф, громадські або виправні роботи», – підкреслив опозиційний політик.

Микола Скорик також зазначив, що прийняття даного законопроекту дозволить підвищити культуру діалогу в ЗМІ, підняти культурний рівень суспільства в цілому.

Опубліковано: 8 листопада 2019
×
Приєднатися